19,900 ₪
תשלום ראשוני
19,900 ₪
תשלום ראשוני
החל מ-3,390 ₪
תשלום חודשי

מעוניינים בפרטים נוספים?

BYD TANG

החל מ-3,390 ₪
תשלום חודשי
19,900 ₪
תשלום ראשוני
0 שניות
תאוצה 0-100 קמ"ש
0 ק"מ
טווח נסיעה מרבי משולב WLTP
0
כוח סוס

הרמוניה של עיצוב ויעילות

המעצב הראשי של Wolfgang Egger ,BYD, הוביל צוות עיצוב ברמה העולמית כדי להטמיע את הרעיון שדרקונים מסמלים כוחות חזקים ומשמחים, לעיצוב BYD TANG. עיצוב זה, יחד עם עבודת אומן מעולה, משלים דינאמיות ומראה חלק ומרשים.

טכנולוגיית סוללת הלהבים

טכנולוגיית הסוללות החדשנית שלנו Blade Battery מאפשרת רמות חדשות של בטיחות ושל ביצועים מהטובות בעולם.

מקום להרפתקאות חדשות

BYD Tang בעל שבעת המושבים מציע נפח העמסה נדיב של 1,655 ליטרים מאחורי המושבים הקדמיים, ואילו המושבים האחוריים המתקפלים 60/40 לכדי רצפה שטוחה, מגבירים את פקטור הגמישות ומבטיחים שתוכלו להביא להרפתקה הבאה שלכם את כל הציוד הנדרש.

מוכן לכל משימה

BYD TANG מוכן לכל משימה עם נפח תא מטען נדיב ופסי נשיאה בגג הרכב. הוא מאפשר לכם לקחת את כל הציוד שאתם זקוקים לו, לא משנה לאן אתם נוסעים ומה אתם עושים.

• קונצרט של נהיגה  

נהיגה צריכה להיות חווייה רב-חושית מרגשת. כדי שתוכלו להתאים אותה למצב הרוח שלכם, BYD TANG מצויד במערכת תאורת אווירה היקפית עם 31 גוונים. מערכת השמע האיכותית שלו כוללת 12 רמקולים ופונקציית DIRAC Live® שתורמת לאיכות קול טבעית וטהורה שתמלא את כל הצרכים שלכם בתחום השמע. עבור הנהג והנוסעים, BYD TANG מספק חווייה אמיתית של אולם מופעים.

• בטיחות כסטנדרט

בזמן הנהיגה ב-BYD TANG, אנחנו רוצים שהנהג והנוסעים ייהנו מחווית הנסיעה בשקט נפשי מלא. לכן, BYD TANG מצויד במערכות סיוע לנהג המתקדמות ביותר, הכוללות 25 מאפייני בטיחות חדישים, מצלמת HD 360 מעלות עם מבט-על, 11 רדארים חיצוניים ומערכת ADAS. המטרה היא להפוך את המסע שלכם לנוח, למרגיע, ולפני הכול, לבטוח במיוחד.

 
• צורה חדשה של תקשורת

מערכת תאורת אווירה בעלת 31 גוונים תשקף את מצב הרוח שלכם, לא משנה מה האירוע.

 
 
• הלב של BYD ומקור הכוח שלו

שליטה מרכזית חדשנית, עם עיצוב פעימות אור, מאפשרת מעבר מהיר בין פונקציות ומצבים שונים.

 
 
 

• חוויית AWD אולטימטיבית  –

מערכת ההנעה Real-Time Electric All-Wheel Drive עם הנעה כפולה בזמן אמיתי של BYD מספקת מעבר אוטומטי בין שני סוגי הנעה – הנעה קדמית (FWD) ליעילות אנרגטית גבוהה יותר או הנעה כפולה (AWD) לכל הגלגלים לאחיזה גבוהה יותר. פשוט ליהנות מהנהיגה, ולתת לרכב לעשות את השאר.

 

• סטנדרט של מכונית מרוץ 

מערך השלדה והמתלים של BYD TANG פותח והונדס בעזרת מומחיות גרמנית וכולל מתלי אלומיניום עצמאיים, בעלי תגובה מהירה, ביצועים גבוהים ומשקל מופחת מלפנים ומאחור. השלדה מספקת נוחות גבוהה באופן קבוע, יציבות ונסיעה חלקה, בכל מהירות.

 
 
מערכת בלימה משודרגת –

BYD TANG מגיע כסטנדרט עם מערכת בלימה Bosch IPB וקליפרים לביצועים גבוהים של Brembo שתורמים לבלימה עוצמתית וחלקה ולמרחק בלימה של 36 מטרים בלבד מ-100 קמ"ש עד לעצירה מוחלטת.

 
 
 
• שליטה מלאה, בכל עת ומכל מקום 

לעולם לא תצטרכו לדאוג ששכחתם את מפתח הרכב שלכם. לחיצה אחת, ו-BYD TANG מוכן לצאת לדרך*. עם אפליקציית BYD Connect , תוכלו לפתוח את הרכב שלכם מרחוק ולהכין אותו למצב הטוב ביותר לקראת הנסיעה הבאה.

שונים.

 
 
 

מימון מלא לרכב חשמלי

רכב חדש - 0 בעלים

מגוון אפשרויות החלפה

התחייבות לטרייד אין

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

בתום 36 חודשים קיימות מספר אפשרויות:

1. החזרת הרכב (בכפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

2. החלפה לעסקה חדשה – ללא הגבלת יבואן או דגם
(כפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

3. פריסת היתרה עד 60 תשלומים נוספים. 4. פירעון היתרה ע״י מכירת הרכב עצמאית. 

התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
שלום, שמי נהוראי, אפשר לעזור?
Call Now Button