072-2160686

דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
אודי Q4 e-tron
החזר חודשי החל מ: 3,349 ₪
קרא עוד

אאודי: מותג היוקרה הגרמני

אאודי היא חברת רכב גרמנית יוקרתית, שהוקמה בשנת 1910 על ידי אוגוסט הורש. כיום, החברה היא חלק מקבוצת פולקסווגן. אחד המאפיינים המובהקים של אאודי הוא המחויבות הבלתי מעורערת שלה לקידמה טכנולוגית. החברה הייתה בחזית החדשנות ברכב, והציגה טכנולוגיות פורצות דרך שחוללו מהפכה בתעשייה. מערכת ההנעה קוואטרו, שהוצגה בשנות ה-80, הציבה סטנדרט חדש למשיכה ויציבות בכלי רכב. אאודי ידועה בטכנולוגיה המתקדמת, בעיצוב האופנתי ובביצועים המצוינים שלה.  

אאודי חשמלית – עתיד ירוק יותר

החברה מציעה מגוון רחב של דגמים חשמליים, עם טכנולוגיות מתקדמות וטווח נסיעה ארוך. כיום אודי מציעה מגוון רכבי חשמליים מתקדמים ואודי חשמלית נחשבת כבחירה נהדרת עבור חובבי רכבים חשמליים. רכב אוודי חשמלי מציע ביצועים מעולים, תא נוסעים מרווח ונוח ותחושה של חדשנות ועתידנות. המחויבות של אאודי לבטיחות ניכרת במערכות הסיוע המתקדמות שלה לנהג, לרבות בקרת שיוט אדפטיבית, סיוע לשמירה על נתיב וטכנולוגיות הימנעות מהתנגשות. חידושים אלה נותנים עדיפות לבטיחות הן של נהגי אאודי חשמלית והן של הולכי רגל. אאודי מציגה באופן קבוע דגמים חשמליים חדשים, המציעים טכנולוגיות מתקדמות וטווח נסיעה ארוך יותר ויותר. החברה צפויה להמשיך להוביל את תחום הרכב החשמלי בשנים הקרובות. לבסוף, אאודי חשמלי הוא בחירה מצוינת עבור מי שמחפש רכב יוקרתי, איכותי וביצועי.  

אאודי חשמלית במימון – עכשיו זה אפשרי!

רוצים להתחדש באאודי חשמלית חדשה? אנו באלקטריק ליס, גאים להציע מגוון רחב של דגמי אודי חשמלי איכותיים, עם ביצועים מעולים ועסקאות מימון משתלמות.
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
תודה שפנית אלינו! שמי נהוראי ואני הסוכן האישי שלך בסוכנות אלקטריק ליס - סוכנות הרכב המובילה והמקצועית ביותר בתחום הרכבים החשמליים ⚡
עם התמחות בכל סוגי הרכבים בתנאי מימון מעולים ✨
במה אוכל לעזור?
Call Now Button