072-2160686

דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 1,890 ₪
קרא עוד

סיטרואן: חדשנות חשמלית בכל נסיעה

צאו למסע של ניידות חשמלית עם סיטרואן, המותג הצרפתי הידוע בעיצוב ייחודי ובחדשנות בתחום הרכב. ההתקדמות של רכבי סיטרואן חשמליים מציגה את האיכויות הבלעדיות של סיטרואן בתחום הניידות הירוקה.  

סיטרואן חשמלית: צי רכבים מגוון

חקרו את צי הרכבים החשמליים של סיטרואן וגלו את הדגמים החשמליים שמתאפיינים בחיבור בין ייחודיות העיצוב של סיטרואן לבין חשיבות הסביבה והיעילות האנרגטית.  

עיצוב חדשני וקליטה בסביבה

סיטרואן מביאה איתה שלל יתרונות של עיצוב חדשני לעולם הרכבים החשמליים. הדגמים החשמליים מתפארים בתכונות ייחודיות כמו תאורה קדמית בלעדית וחדשנית, המעניקה לרכב זהות מיוחדת ואלגנטית בכל רכב.  

טכנולוגיה ויכולות חשמליות

סיטרואן מצטיינת בפיתוח טכנולוגיה חשמלית מתקדמת שמשדרת ביצועים איכותיים ואמינים. יכולות החיבור החשמלי והמצברים המתקדמים מספקים טווח נסיעה מרשים ויעילות בכל דרך.  

פתרון מימון נוח

אלקטריק ליס שמחה להציע פתרון מימון נוח ומסודר לרכבי סיטרואן חשמליים. עם פתרונות המימון הנוחים שלנו, תוכלו ליהנות מנהיגה בסיטרואן חשמלי מבלי לשלם מקדמות גבוהות מראש. התחברו לעידן החשמלי עם סיטרואן, באמצעות Electric Lease.
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
תודה שפנית אלינו! שמי נהוראי ואני הסוכן האישי שלך בסוכנות אלקטריק ליס - סוכנות הרכב המובילה והמקצועית ביותר בתחום הרכבים החשמליים ⚡
עם התמחות בכל סוגי הרכבים בתנאי מימון מעולים ✨
במה אוכל לעזור?
Call Now Button