072-2160686

דרגת בטיחות 6
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 1,690 ₪
קרא עוד

ג'ילי חשמלית במימון מלא

אנו באלקטריק ליס, שמחים להציג בפניכם את ג'ילי, חברת רכב פורצת דרך עם היסטוריה שראשיתה בשנת 1986. המסע של ג׳ילי החל בסין, אך היא הרחיבה במהירות את חזונה להפוך למעצמה עולמית בתחום הרכב. כיום, ג'ילי חשמלית מוכרת בזכות החתירה הבלתי פוסקת שלה לחדשנות, מחויבותה לאיכות ותרומתה המשמעותית לפתרונות ניידות ברי קיימא ברחבי העולם. רכב גילי חשמלי הפך לבחירה פופולארית בקרב הקהל הישראלי שכן מדובר על רכב חשמלי ג'ילי המציע חווית נהיגה משתלמת ואיכותית במיוחד.  

ג'ילי רכב חשמלי יוצא דופן

הצמיחה וההצלחה המדהימה של ג'ילי רכב חשמלי הם עדות למסירותה הבלתי מעורערת למצוינות. החברה הוכיחה בעקביות את יכולתה לייצר רכבים באיכות גבוהה העונים על הצרכים המגוונים של הנהגים בקנה מידה עולמי. בתחום הניידות החשמלית, ג'ילי רכב התגלתה כמנהיגה, ומציעה מגוון של דגמים חשמליים המציגים את מסירותה של החברה לחדשנות ויעילות. הדגמים החשמליים של רכב ג'ילי מתוכננים לספק ביצועים יוצאי דופן תוך מתן עדיפות לקיימות. המחויבות של Geely לאחריות סביבתית משתרעת מעבר לכלי רכב GEELY. הם עוסקים באופן פעיל בתהליכים בני קיימא, ומתיישרים עם המשימה של אלקטריק ליס לקדם פתרונות נהיגה מודעים לסביבה.  

מגוון אפשרויות מימון לרכבי ג'ילי חשמליים

אנו באלקטריק ליס,מאמינים כי ג'ילי רכב מצוין שיספק ללקוחותינו צוהר לאחד מכלי הרכב החשמליים יוצאי הדופן שלהם. אפשרויות המימון שלנו מותאמות במיוחד על מנת להפוך את הבעלות על רכב ג'ילי לא רק לנוחה אלא גם ידידותית לתקציב. אנו מזמינים אתכם לחקור את קטלוג גילי, להתעמק בעולם של רכב חשמלי Geely, ולצאת למסע לעבר עתיד נקי, חכם ויעיל יותר.
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
תודה שפנית אלינו! שמי נהוראי ואני הסוכן האישי שלך בסוכנות אלקטריק ליס - סוכנות הרכב המובילה והמקצועית ביותר בתחום הרכבים החשמליים ⚡
עם התמחות בכל סוגי הרכבים בתנאי מימון מעולים ✨
במה אוכל לעזור?
Call Now Button