072-2160686

דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 2,190 ₪
דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 1,649 ₪
קרא עוד

יונדאי חשמלי: גישור חדשנות וקיימות

צאו למסע בר-קיימא עם יונדאי, מותג נרדף לחדשנות, אמינות ועיצוב חדשני. הגיחה של יונדאי לשוק הרכב החשמלי מציגה מחויבות לספק לנהגים מודעים לסביבה מכוניות חשמליות אמינות, יעילות ומסוגננות.  

רכב חשמלי יונדאי – סיפור הצלחה

גלו את עתיד הנהיגה עם הצי החשמלי המרשים של יונדאי, הכולל דגמים המגלמים את המסירות של המותג לקיימות. המערך החשמלי של יונדאי נותן מענה למגוון רחב של העדפות, ומציע שילוב אופטימלי של ביצועים וידידותיות לסביבה.  

יונדאי חשמלית: עיצוב וביצועים חדשניים

הרכבים החשמליים של יונדאי מייצגים מיזוג של עיצוב חדשני וביצועים כוכבים. האסתטיקה המהודרת וההנדסה היעילה של המכוניות החשמליות של יונדאי מגדירות מחדש את חווית הנהיגה. בין אם מנווטים ברחובות העיר או יוצאים למסע ארוך יותר, המחויבות של יונדאי לעיצוב ויעילות זורחת בכל דגם חשמלי.  

ההתקדמות החשמלית של יונדאי

יונדאי מציגה עידן חדש של נהיגה חשמלית עם התקדמות בטכנולוגיה ובשיטות קיימא. מיכולות סוללה משופרות ועד לתכונות קישוריות חכמות, הרכבים החשמליים של יונדאי מספקים הצצה לעתיד של תחבורה נקייה ויעילה.  

יונדאי חשמלית במימון מלא 

Electric Lease מציעה בגאווה עסקאות מימון בלעדיות לרכבים חשמליים של יונדאי בישראל. תהליך הליסינג הפשוט שלנו מבטיח שתוכלו לאמץ את חווית הנהיגה הידידותית לסביבה שמציעה יונדאי ללא צורך בתשלומים מראש. הצטרפו אלינו לקראת ניידות בת קיימא עם יונדאי, הזמינה בעסקת מימון משתלמת באמצעות Electric Lease. צרו קשר עם Electric Lease עוד היום על מנת לבחון את אפשרויות המימון הבלעדיות שלנו עבור הדגמים החשמליים האחרונים של יונדאי. 
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
שלום, שמי נהוראי, אפשר לעזור?
Call Now Button