072-2160686

דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 5,790 ₪
דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 3,449 ₪
קרא עוד

רכבים חשמליים של מרצדס: יוקרה עם חדשנות בת קיימא

צאו למסע של שפע ואחריות סביבתית עם מרצדס , מותג אייקוני הממזג בצורה חלקה יוקרה וחדשנות בתחום הניידות החשמלית. הגיחה של מרצדס לנהיגה חשמלית מציגה עידן חדש, שבו תחכום פוגש עיצוב מודע לסביבה.  

דגמי מרצדס חשמליים – בטוח תמצאו את זה שמתאים לכם בדיוק!

חוו את השילוב המושלם של יוקרה וקיימות עם הצי החשמלי של מרצדס. מג'יפ מרצדס חשמלי ועד לדגמי סדאן, המערך החשמלי של המותג נותן מענה להעדפות מגוונות, ומציע שילוב אופטימלי של ביצועים ותודעה סביבתית.  

דגמי מרצדס חשמלי: עיצוב וביצועים חדשניים

מרצדס חשמלית חדשה מייצגת מיזוג הרמוני של עיצוב פורץ דרך וביצועים ללא דופי. האסתטיקה המלוטשת וההנדסה המתקדמת של המכוניות החשמליות של מרצדס מגדירות מחדש את הסטנדרטים של אלגנטיות בנוף הרכב החשמלי. כל דגם של מרצדס חשמלי מציג את המחויבות של המותג לאומנות ויעילות.  

מרצדס חשמלית מתקדמת – עכשיו זה אפשרי

מרצדס מובילה בתחום טכנולוגיית נהיגה חשמלית, תוך שילוב מאפיינים חדישים ושיטות עבודה בר-קיימא. מניהול אנרגיה חכם ועד למאפיינים פנימיים מתוחכמים, הרכבים החשמליים של מרצדס מציעים הצצה לעתיד של תחבורה נקייה ויעילה.  

מרצדס חשמלית במימון מלא – זה קל

אלקטריק ליס מציעה בגאווה עסקאות מימון בלעדיות לרכבים חשמליים של מרצדס בישראל. תהליך הליסינג היעיל שלנו מבטיח שתוכלו ליהנות מהיוקרה והחדשנות של נהיגת מרצדס ללא כל תשלומים מראש. חוו את התגלמות התחכום והקיימות עם מרצדס, צרו קשר עם Electric Lease עוד היום על מנת לבחון את אפשרויות המימון הבלעדיות שלנו עבור הדגמים החשמליים העדכניים ביותר של מרצדס . סעו בסטייל, סעו באחריות עם מרצדס וחברת Electric Lease.
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
תודה שפנית אלינו! שמי נהוראי ואני הסוכן האישי שלך בסוכנות אלקטריק ליס - סוכנות הרכב המובילה והמקצועית ביותר בתחום הרכבים החשמליים ⚡
עם התמחות בכל סוגי הרכבים בתנאי מימון מעולים ✨
במה אוכל לעזור?
Call Now Button