072-2160686

דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 1,850 ₪
דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 1,690 ₪
קרא עוד

אופל: איכות גרמנית במחיר נגיש

אנו בחברת אלקטריק ליס, נרגשים להציג בפניכם את עולמה של אופל, חברה עם היסטוריה עשירה של מצוינות בתחום הרכב ומחויבות לעתיד בר קיימא. אופל, שנוסדה ב-1862 בגרמניה, ביססה את עצמה כחלוצה בתעשיית הרכב במאה האחרונה. עם מורשת הבנויה על חדשנות ואמנות איכותית, אופל סיפקה באופן עקבי רכבים המשלבים סגנון, ביצועים ואמינות.  

אופל חשמלי – סיפור חדש

כיום, אופל ממשיכה להוביל את הדרך במהפכת הרכב החשמלי (EV). דגמי אופל חשמלי מצוידים בתכונות כמו בלימה רגנרטיבית, מערכות מידע ובידור אינטואיטיביות וטכנולוגיות מתקדמות לסיוע לנהג, המשפרות הן את חווית הנהיגה והן את התודעה הסביבתית. בנוסף, מערך הרכבים החשמליים של אופל חשמלי מתהדר במגוון דגמים שיתאימו להעדפות שונות, ממכוניות חשמליות אלגנטיות וקומפקטיות המושלמות לנסיעה עירונית ועד לרכבי שטח חשמליים מרווחים המיועדים להרפתקאות משפחתיות. מה שמייחד את אופל הוא לא רק המסירות שלה להפחתת פליטת פחמן אלא גם המחויבות הבלתי מעורערת שלה לבטיחות, טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב חדשני. רכבי אופל חשמלי מצוידים בתכונות חדישות המתעדפות נוחות ורווחה תוך מזעור טביעת הרגל האקולוגית.  

אופל במהפכה חשמלית

הצטרפו אלינו למהפכה החשמלית עם אופל – מותג המשלב מורשת, חדשנות וקיימות. חקרו את הדגמים החשמליים של אופל, גלו את האיכויות יוצאות הדופן שלהם ותהנו מאפשרויות מימון אטרקטיביות לרכבי אופל חשמליים. המסע שלכם לעבר עתיד חדשני וירוק יותר מתחיל כאן באלקטריק ליס.
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
תודה שפנית אלינו! שמי נהוראי ואני הסוכן האישי שלך בסוכנות אלקטריק ליס - סוכנות הרכב המובילה והמקצועית ביותר בתחום הרכבים החשמליים ⚡
עם התמחות בכל סוגי הרכבים בתנאי מימון מעולים ✨
במה אוכל לעזור?
Call Now Button