072-2160686

דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 1,649 ₪
קרא עוד

MG רכבים חשמליים: נהיגה בחדשנות בדרך אל המחר

צאו למסע של חדשנות מחשמלת עם רכב MG חשמלי, מותג המשלב סגנון, יעילות וקיימות במערך הרכב החשמלי שלו. המחויבות של אמ ג'י לדחיפת גבולות הניידות החשמלית מציבה אותה כשחקן דינמי בנוף הרכב.  

הצי החשמלי של MG:

חקרו את עתיד הנהיגה עם הצי החשמלי המגוון והדינמי של אם גי.  מערך חשמלי MG נותן מענה למגוון רחב של העדפות, ומציע לנהגים שילוב אופטימלי של ביצועים וידידותיות לסביבה.  

עיצוב וביצועים חדשניים:

רכבים חשמליים של אם ג'י מייצגים שילוב הרמוני של עיצוב חדשני וביצועים מרשימים. המסירות של המותג ליצירת מכוניות חשמליות מסוגננות ויעילות מגדירה מחדש את חווית הנהיגה. MG רכב חשמלי מבטיח שכל דגם מספק מסע מרגש ובר-קיימא.  

ההתקדמות של רכב חשמלי MG

MG חשמלית לוקחת קפיצה אל העתיד עם התקדמות פורצת דרך בטכנולוגיית נהיגה חשמלית. מניהול אנרגיה חכם ועד לתכונות קישוריות מתקדמות, רכבים חשמליים של MG מציגים את המחויבות של המותג ליצור חווית נהיגה חלקה ואחראית לסביבה.  

פתרון המימון המושלם לרכבי MG

אלקטריק ליס מציעה בגאווה עסקאות מימון בלעדיות לרכבים חשמליים של MG בישראל. תהליך הליסינג נטול הטרחה שלנו מאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של נהיגה באם ג'י חשמלי ללא כל תשלומי מקדמה. הצטרפו למהפכה החשמלית עם אמ גי, צרו קשר עם Electric Lease עוד היום על מנת לבחון את אפשרויות המימון הבלעדיות שלנו עבור אם גי חשמלי. 
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
תודה שפנית אלינו! שמי נהוראי ואני הסוכן האישי שלך בסוכנות אלקטריק ליס - סוכנות הרכב המובילה והמקצועית ביותר בתחום הרכבים החשמליים ⚡
עם התמחות בכל סוגי הרכבים בתנאי מימון מעולים ✨
במה אוכל לעזור?
Call Now Button