072-2160686

דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 2,590 ₪
דרגת בטיחות 7
דרגת זיהום 1
החזר חודשי החל מ: 2,290 ₪
קרא עוד

כלי רכב חשמליים של טסלה: מניעים חדשנות וקיימות

צאו למסע ייחודי עם טסלה מכונית חלוצה בתחום הרכב החשמלי, המציבה את הסטנדרט לחדשנות, ביצועים וקיימות. המחויבות של רכב חשמלי טסלה לטכנולוגיה מתקדמת ולעיצוב מודע לסביבה סימנה אותה כשחקנית מובילה בתעשיית הרכב החשמלי.  

נבחרת המכוניות החשמליות של טסלה 

חקרו את מגוון הדגמים החשמליים של טסלה, העונים על העדפות וצרכים שונים. הליין הנרחב של טסלה מדגים את המסירות של המותג לספק קשת רחבה של אפשרויות לנהגים מודעים לסביבה. טסלה דגמים חשמליים ממזגים בצורה מושלמת יוקרה, ביצועים וקיימות.  

דגמי טסלה – חדשנות פורצת דרך

טסלה פורצת ללא הרף את גבולות החדשנות עם כלי הרכב החשמליים שלה. מהתקדמות פורצת דרך בטכנולוגיית הסוללה ועד לתכונות הנהיגה האוטונומיות המובילות בתעשייה, המחויבות של טסלה להגדיר מחדש את חווית הנהיגה ניכרת בכל דגם. החתירה הבלתי פוסקת למצוינות הופכת את טסלה לפורצת דרך במעבר לתחבורה בת קיימא.  

רכב טסלה – עתיד ירוק

חוו את הריגוש של נסיעה אל העתיד עם מכונית טסלה חשמלית. כל דגם של טסלה מייצג צעד לעבר עתיד תחבורה נקי וירוק יותר. המכוניות החשמליות של טסלה מגדירות מחדש את חווית הנהיגה עם האצה ללא תחרות, טווח ארוך וטכנולוגיה חדשנית, מה שהופך אותן לסמל של יוקרה בת קיימא.  

טסלה חדשה במימון – כבר לא חלום

Electric Lease מתגאה בהצעת עסקאות מימון בלעדיות לרכבים חשמליים של טסלה בישראל. תהליך הליסינג הפשוט שלנו מאפשר לכם ליהנות מהיוקרה והחדשנות של רכב טסלה ללא כל תשלומים מראש. הצטרפו למהפכה החשמלית עם טסלה רכב, הזמינה להשכרה בלעדית באמצעות Electric Lease.  צרו קשר עם Electric Lease עוד היום על מנת לבחון את אפשרויות המימון הבלעדיות שלנו עבור טסלה חדשות. צאו לדרך עם רכב חשמלי טסלה ותתחילו להנות מנהיגה חשמלית חסרת תחרות.
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
שלום, שמי נהוראי, אפשר לעזור?
Call Now Button