072-2160686

דרגת בטיחות 6
דרגת זיהום 2
החזר חודשי החל מ: 3,390 ₪
קרא עוד

רכבים חשמליים של וולוו: הגדרה מחדש של יוקרה בת קיימא

צאו למסע יוקרתי לעבר קיימות עם כלי הרכב החשמליים החדשניים של וולוו. וולוו, שם ידוע במצוינות הרכב, מציעה כעת עידן חדש של נהיגה חשמלית, המשלבת תחכום עם עיצוב מודע לסביבה.  

וולוו חשמלית חדשה – זה לא חלום

חקרו את התגלמות היוקרה בת-קיימא עם המערך החשמלי המרשים של וולוו. ממכוניות סדאן אלגנטיות ועד דגמים חשמליים מגוונים, המחויבות של וולוו להגדיר מחדש את עתיד התחבורה ברורה. הרכבים החשמליים של וולוו, המיועדים לנהגים מודעים לסביבה, מציגים הרמוניה מושלמת של סגנון וחדשנות. סעו עוד היום בוולוו חשמלית חדשה בעסקת מימון משתלמת ללא תחרות מבית אלקטריק ליס.  

וולוו חשמלי – עיצוב וביצועים חדשניים

וולוו, חלוצה בבטיחות ועיצוב רכב, מביאה את מורשת החדשנות שלה לנהיגה חשמלית. הרכבים החשמליים של וולוו, המתהדרים בשילוב של אסתטיקה מלוטשת וביצועים יעילים, מבטיחים חווית נהיגה מתוחכמת ואחראית לסביבה. גלו את האיזון המושלם בין יוקרה וקיימות עם הדגמים החשמליים הבטיחותיים של וולוו.  

וולוו חשמלית – עתיד חשמלי

וולוו מציגה עידן חדש של נהיגה חשמלית, ומציבה סטנדרטים חדשים לתעשייה. המכוניות החשמליות האחרונות של וולוו מגלמות את העתיד של תחבורה בת קיימא, הכוללות טכנולוגיה מתקדמת ופרקטיקות ידידותיות לסביבה בדגש על בטיחות. טבלו את עצמכם בחדוות הנהיגה תוך כדי תרומה לעתיד נקי וירוק יותר עם הרכבים החשמליים של וולוו.  

פתרונות מימון משתלמים לרכבי וולוו חשמליים

Electric Lease מרחיבה בגאווה את עסקאות המימון התחרותיות שלה לכלי רכב חשמליים של וולוו בישראל. תהליך הליסינג ללא הטרחה שלנו מאפשר לך לחוות את היוקרה והידידותיות לסביבה של נהיגה חשמלית של וולוו ללא כל תשלומים מראש. הצטרף לתנועה לקראת יוקרה בת קיימא עם וולוו חשמלית עוד היום. שפרו את חווית הנהיגה שלכם עם הרכבים החשמליים של וולוו. צרו קשר עם Electric Lease עוד היום כדי לבחון את אפשרויות המימון הבלעדיות שלנו עבור הדגמים החשמליים העדכניים ביותר של וולוו. 
תודה שהשארת לנו פרטים !
נחזור אלייך בהקדם האפשרי.
התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
תודה שפנית אלינו! שמי נהוראי ואני הסוכן האישי שלך בסוכנות אלקטריק ליס - סוכנות הרכב המובילה והמקצועית ביותר בתחום הרכבים החשמליים ⚡
עם התמחות בכל סוגי הרכבים בתנאי מימון מעולים ✨
במה אוכל לעזור?
Call Now Button