תשלום חודשי
החל מ-4,790 ₪
תשלום ראשוני 19,900 ₪

ההגדרה החדשה לרכב ספורט חשמלי אמיתי

תשלום חודשי
החל מ-4,790 ₪
תשלום ראשוני 19,900 ₪
טווח נסיעה מרבי
0 ק"מ
קיבולת סוללה
קוט"ש
2 מנועים חשמליים היוצרים הנעה כפולה
כוחות סוס

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים כאן

הכל במרחק נגיעה חשמלית

תא הטייס הדיגיטלי המלא מגיב בבהירות ובמהירות. גלגל ההגה, הקונסולה והמסך המרכזי מציעים כולם בקרות מגע אינטואיטיביות. מדובר בשכלולים דיגיטליים הניתנים להגדרה מחדש וכוללים תצוגות ועיצובים ספציפיים ל-EQB.

ליהנות ממותרות חשמליות

קווים חדים אך אווירודינמיים מבחוץ מגדירים פלא מודרני של יעילות וזריזות בשטח ובכל כביש. מבפנים קיימים מושבים קדמיים עם זיכרון הניתנים לחימום ואוורור, בקרת אקלים דו-אזורית המסננת אוויר בתא מאבק, אבקה וריחות וגג פנורמי ענק זמין לצפייה בכוכבים.
EQB מגיע ב-3 רמות גימור שונות:
 
• ELECTRIC  – 

כוללת פריטים כגון ריפודי עור, גג פנורמי, מערכת מולטימדיה ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל " 10.25 כל אחד עם מערכת ניווט מקורית וקישוריות לטלפון הנייד, דלת תא מטען חשמלית, מראת נהג ופנים נגד סנוור, תאורת לד, חיישני חנייה היקפיים ומצלמת רוורס, תאורת אווירה עם 64 צבעים, חישוקי "19 ועוד.

 

• ELECTRIC ART – 

רמת הגימור Electric Art מוסיפה חימום במושבים הקדמיים, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים לשורה השנייה, מערכת שמע עם 10 רמקולים וחישוקים בעיצוב AMG.

 

• ELECTRIC ART AMG LINE – 

רמרמת הגימור הבכירה Electric Art AMG Line משדרגת את ההופעה עם עיצוב חיצוני ופנימי AMG, תאורת אווירה מורחבת, מושבי ספורט בריפוד אלקנטרה, ספי דלתות מוארים, חישוקי "20 ובנוסף ישנם בולמים אדפטיביים.

עיצוב כריזמטי ומלוטש

רכב הפנאי EQB מציג חישוקים גדולים ובתי גלגלים מודגשים בשילוב גריל ייחודי עם פס תאורה כיאה לרכב חשמלי וטכנולוגי. תא הנוסעים מרווח ואוורירי, עם גג זכוכית פנורמי ענק ועיצוב יוקרתי מריפודי *ARTICO ועד לתאורת אווירה עם 64 גוונים להעצמת האווירה הכוללת אפשרות חיפוי תאורה אחורית של EQB בבלעדיות.

המון מרווח בחלל הנוסעים

תא הנוסעים האחורי לא מתפשר על נוחות ומקום אחסון. השורה השנייה מפוצלת 40/20/40 נשענת וגולשת לפנים האחורי. טווח ההזזה שלו מוכפל כאשר מוסיפים את השורה השלישית האופציונלית המפוצלת 50/50 . ובקיפול כל המושבים מגיעים למרווח של עד 61.8 מ"ר.

טכנולוגיות פורצות דרך

מרצדס EQB 300 4MATIC מציע טכנולוגיות פורצות דרך בתחומי ההנעה, הנוחות והבטיחות. כרכב משפחתי, הוא מצויד בחבילת בטיחות מקיפה איתה תוכלו לנסוע בשקט נפשי מלא הודות למערכות מתקדמות כמו שמירה אקטיבית על נתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים, בלימת חירום אוטונומית ומערכות נוספות לבטיחות ולסיוע לנהג.

מימון מלא לרכב חשמלי

רכב חדש - 0 בעלים

מגוון אפשרויות החלפה

התחייבות לטרייד אין

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

בתום 36 חודשים קיימות מספר אפשרויות:

1. החזרת הרכב (בכפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

2. החלפה לעסקה חדשה – ללא הגבלת יבואן או דגם
(כפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

3. פריסת היתרה עד 60 תשלומים נוספים. 4. פירעון היתרה ע״י מכירת הרכב עצמאית. 

התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
שלום, שמי נהוראי, אפשר לעזור?
Call Now Button