logo

לנסיעת מבחן ומידע נוסף השאירו פרטים כאן

אלקטריק וורדרס סופי.... (1080× 1080 פיקסל) (1080 × 1080 פיקסל) (1)

יותר טכנולוגיה, יותר עיצוב ויותר טווח בפחות זמן טעינה

The New Tesla 3

The New Tesla 3

יותר טכנולוגיה, יותר עיצוב ויותר טווח בפחות זמן טעינה

החל מ-2,390 ₪
תשלום חודשי
החל מ-2,390 ₪
תשלום חודשי
16,900 ₪
תשלום ראשוני
החל מ-2,390 ₪
תשלום חודשי
16,900 ₪
תשלום ראשוני
0 שניות
תאוצה 0-100 קמ"ש
0 ק"מ
טווח נסיעה מקסימלי רחב (WLTP)
0 ליטר
נפח תא מטען ענק
עיצוב חיצוני חדש ומרשים עוד יותר
עיצוב חדש לאווירודינמיקה מעולה, פנסים קדמיים ואחוריים דקים וקלאסיים, צמיגים וגלגלים משודרגים, חומרי דיפון יוקרתיים ואיכותיים ושתי אופציות צבעים חדשות: Stealth Grey ו-Ultra Red המשתנות עם זווית האור וזווית הצפייה. - טווח WLTP של 513 ק"מ במקום 491 ק"מ וגרסת ה-LR מגיעה ל-629 ק"מ במקום 602 ק"מ. -תא נוסעים שקט במיוחד, בזכות זכוכית אקוסטית ב-360 מעלות. - גג זכוכית מכניס אור תוך שהוא מגן מפני קרני UV מזיקות. - תא המטען ששודרג מ-561 ליטר ל-694 ליטר.
תוכננה לבטיחות
כידוע, Model 3 עברה את מבחן הריסוק האירופאי וזכתה בחמישה כוכבי בטיחות. מגיעה עם מסילות צד סופגי אנרגיה, סוללות מחוזקות המותקנות נמוך ברכב כדי להפחית את הסיכון להתהפכות ומבנה הרכב מתכתי ויכול לעמוד כמות גדולה ממשקל המכונית. וכן, תכונות בטיחות אקטיביות כמו בלימת חירום אוטומטית כסטנדרט וללא עלות נוספת ו- Autopilot המאפשר לשמור על הנתיב, להאיץ ולבלום אוטומטית בנתיב הנסיעה, אך תמיד בפיקוח תמידי של הנהג ומסייע בחלקים המכבידים ביותר בנהיגה. עם עדכוני תוכנה מקוונים ושיפורים חדשים שזמינים באופן מיידי.
החופש לנסוע לכל מקום
Model 3 הוא רכב חשמלי לחלוטין, כך שלעולם לא תצטרכו לבקר שוב בתחנת דלק. אם אתם מטעינים במהלך הלילה בבית, תוכלו להתעורר בכל בוקר לסוללה מלאה. כשאתם בדרכים, פשוט מאוד להתחבר בדרך — בכל תחנה ציבורית או באמצעות רשת הטעינה של Tesla. כרגע יש יותר מ- 40,000 Superchargers ברחבי העולם, כאשר שישה מקומות חדשים נפתחים בכל שבוע.
נוחות מקסימלית לנהג וטכנולוגיה מתקדמת
החלק הפנימי של Model 3 אינו דומה לשום מכונית אחרת. אפשר להשתמש בסמארטפון שלך כמפתח ולגשת לכל בקרות הנהג ממסך המגע המרכזי בגודל 15.4". גג הזכוכית המלא ועם הגנת UV משתרע מקדימה לאחור ויוצר תחושה של פתיחות מכל מושב. תאורת LED משתנה בכל תא הנהג, הגה שעוצב מחדש ונוח לשימוש עם כפתורי מגע במקום כפתורים פיזיים. מסך מגע אחורי בגודל 8 אינץ'. מערכת שמע חדשה עם 9 רמקולים בגרסת הסטנדרט ועד 17 רמקולים בגרסת ה-Long Range. מיקרופונים משופרים להבטחת איכות השיחה, קליטת סלולר משופרת ב-50% וגם 3 שקעי USB בהספק של 65W. מושבים קדמיים מאווררים שניתן להפעיל מראש באפליקציה.
Autopilot עתיד הנהיגה
התכונות המתקדמות לבטיחות ולנוחות של Autopilot תוכננו במיוחד כדי לסייע לכם בחלקים הקשים ביותר של הנהיגה.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

TESLA Y ומה ההבדל בין הדגמים?

טסלה מודל Y היא גרסת הפנאי, SUV, של טסלה מודל 3 המוכרת. ההבדלים? המודל Y ארוכה, רחבה וגבוהה יותר משמעותית, ובהתאם מציעה מרווח טוב יותר לנוסעים וגם תא מטען גדול יותר (2,100+ ליטרים). ביתר התחומים, השתיים דומות מאוד. לטסלה מודל Y מסך מרכזי בגודל 15 אינץ' ששולט בכל פעולות הרכב ואפליקציית שליטה מהסלולארי מאפשרת ביצוע של מספר פונקציות מרחוק. את טסלה מודל Y ניתן לרכוש בגרסת ה"לונג ריינג'" עם טווח נסיעה של 565 קילומטרים או בגרסת ה"פרפורמנס" עם טווח נסיעה של 514 קילומטרים וביצועים משופרים

Tesla Y

0 שניות
תאוצה 0-100 קמ"ש
0 ק"מ
טווח נסיעה מרבי משולב WLTP
0
כוח סוס
החל מ-2,590 ₪
תשלום חודשי
16,900 ₪
תשלום ראשוני

לנסיעת מבחן ומידע נוסף השאירו פרטים כאן

Tesla Y

החופש לנסוע לכל מקום
Model Y הוא רכב חשמלי לחלוטין, כך שלעולם לא תצטרכו לבקר שוב בתחנת הדלק. אם אתם טוענים את הרכב במהלך הלילה בבית, תוכלו להתעורר בכל בוקר לסוללה מלאה. וכשאתם בדרכים, פשוט מאוד להתחבר בדרך — בכל תחנה ציבורית או באמצעות רשת הטעינה של Tesla. כרגע יש לנו יותר מ- 35,000 Superchargers ברחבי העולם, כאשר שישה מקומות חדשים נפתחים בכל שבוע. ​
נבנה מתוך מחשבה על הנהג
תנוחת הישיבה מוגבהת והרכב נמוך, וכך הנהג משקיף מגבוה על הכביש. המרחב הפנימי של Model Y הוא פשוט ונקי, עם מסך מגע בגודל 15 אינץ', מערכת סאונד סוחפת וגג זכוכית גדול שמעניק יותר מרווח ראש ומספק תצוגה חלקה לשמיים.
שימושיות- יש מקום לכל דבר
Model Y מספק שימושיות מירבית–מסוגל להסיע 5 נוסעים ואת מטענם. כל מושב בשורה השנייה מתקפל למצב שטוח בנפרד, ויוצר מקום אחסון גמיש לרהיטים, מזוודות, מגלשיים ועוד. דלת תא המטען החשמלית נפתחת לרצפת תא מטען נמוכה שבזכותה ניתן לטעון ולפרוק בקלות ובמהירות.
All-Wheel Drive: Dual Motor
Model Y הוא רכב חשמלי לחלוטין, כך שלעולם לא תצטרכו לבקר שוב בתחנת הדלק. אם אתם טוענים במהלך הלילה בבית, תוכלו להתעורר בכל בוקר לסוללה מלאה. וכשאתם בדרכים, פשוט מאוד להתחבר בדרך — בכל תחנה ציבורית או באמצעות רשת הטעינה של Tesla. כרגע יש לנו יותר מ- 35,000 Superchargers ברחבי העולם, כאשר שישה מקומות חדשים נפתחים בכל שבוע.
Autopilot עתיד הנהיגה
התכונות המתקדמות לבטיחות ולנוחות של Autopilot תוכננו במיוחד כדי לסייע לכם בחלקים הקשים ביותר של הנהיגה.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מימון מלא לרכב חשמלי

רכב חדש - 0 בעלים

מגוון אפשרויות החלפה

התחייבות לטרייד אין

לנסיעת מבחן ומידע נוסף השאירו פרטים כאן

בתום 36 חודשים מס׳ אפשרויות:

1. החזרת הרכב (בכפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

2. החלפה לעסקה חדשה – ללא הגבלת יבואן או דגם
(כפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

3. פריסת היתרה עד 60 תשלומים נוספים. 4. פרעון היתרה ע״י מכירת הרכב עצמאית. 

התחלת שיחה
1
דברו עם נציג
שלום, שמי נהוראי, אפשר לעזור?
Call Now Button